Top

CTC WA100 Kablosuz Serisi

CTC'nin WA100 Wireless serisi, tamamen kalıplanmış kablosuz sensörler ve son teknoloji veri toplama için açık bir ağ yazılımı içerir. WA100 serisi, standart konnektörler, kablolama ve bağlantı kutuları ihtiyacını ortadan kaldırarak 7/24 vibrasyon izleme uygulamaları için uygun maliyetli, kolay kullanılır, ideal bir çözümdür.

Kişiselleştirilebilir Veri Toplama

WA102 kablosuz sensörleri tarafından toplanan vibrasyon verileri, WA100-TAB tablet bilgisayarımız üzerinden görüntülenir. Ekipmanlarınızın sağlık durumlarını izleyeceğiniz yazılım, WA100-TAB içerisinde kurulu olarak gelmektedir. Kullanıcılar, kablosuz sensörlerimizi, yerleştirdikleri ekipmanları ile kolayca eşleştirebilirler. Sensörlerimiz ve tabletimiz, Bluetooth üzerinden haberleşmektedir.
BLE 5.0 kablosuz haberleşme

50 metre haberleşme mesafesi

Elektronik aksamın toz, kir ve sudan korunması için IP67 seviyesinde dizayn edilmiş ve sanayide pek çok farklı koşullarda kullanılabilir

Kablo, konnektör, bağlantı kutuları, SCADA veya PLC gibi ihtiyaçları tamamen ortadan kaldırarak, 7/24 vibrasyon izleme çözümlerinin maliyetlerini önemli ölçüde düşürür

CTC AC312 ve AC314 düşük güçlü sensörleri ile uyumludur

Standart işletme koşullarında günde 2 ölçüm yaptığı takdirde, +4 yıl pil ömrü vardır

Verilerinizin tamamı size aittir - tekrar eden veya gizli yazılım kullanma ücreti kesinlikle yoktur

İşletmenizde kullandığınız kablosuz sensörlerinizin sayısını dilediğiniz kadar artırabilirisiniz

Amerika'da dizayn edilmiş ve üretilmiştir
devamı1

Sıkça Sorulan Sorular

Tablet ve verici arasında engeller olsa bile tabletim veri almaya devam edecek mi?
BLE Bluetooth sinyalleri, belirli düzeyde engelleri aşabilmektedir. Engellerin malzeme bileşimi sinyal kaybının seviyesini belirler. Alçıpan gibi malzemelerde orta düzeyde sinyal kaybı görülürken, güçlendirilmiş betonarme duvarlarda tamamen sinyal kaybı görülebilir. En iyi performans için, göz mesafesi önerilir.

Sensör veri depolamakta mıdır?
Esas veri depolaması, tablet üzerinde yapılmaktadır. Sensör, yalnızca 1 okumayı depolamaktadır. Sensör ile tabletin ilk haberleştiği anda, sensörün depoladığı 1 okuma verisi, tablete aktarılır ve sensör yeni bir kayıt depolayabilir duruma gelir.

WA100 serisi sensörümdeki pil değiştirilebilir veya yeniden şarj edilebilir mi?
Hayır, WA100 Serisi sensörlerde kullanılan batarya tek kullanımlık birimlerdir. Çevresel etmenlerden etkilenmemesi için yekpare gövdeden üretilen verici başlığı, değiştirilebilir pil kullanımına müsade etmez.

WA100 tabletim, vibrasyon analizörüme veri aktarabilir mi?
Pek çok farklı vibrasyon analizörü, dışarıdan veri girişine izin verir. WA100 tabletimizde yüklü olan yazılımımız, vibrasyon verilerinizi birkaç farklı temel formatta dışa aktarmanıza ve başka bir cihaza transfer etmenize izin verir.

Verilerim hangi formatta saklanıyor?
Ham veriler Bluetooth karakteristiğinde olup, yazılımımız bu verileri JSON dosya formatına dönüştürmektedir.

Tabletim kaç veriyi saklayabilir?
WA100 tablet, yaklaşık olarak 100.000 okumayı saklayabilmektedir. Micro SD kullanarak bu kapasiteyi artırabilirsiniz.
Sıkça Sorulan Sorular