Top

Finlandiyalı Confidex, dünyanın önde gelen kablosuz haberleşme şirketlerinden biri olup, endüstriyel amaçlı RFID ve NFC etiketler ile Bluetooth Düşük Enerjili (BLE) Beacon’lar üretmektedir.

ENVIRONICS Uygulamalı Bilimler A.Ş, Confidex Gümüş Partner’i olarak faaliyet göstermektedir.

Confidex Akıllı Endüstriler

Confidex Ironside

Ironside ailesi, değişen hava koşulları ve zorlu kullanımlarla karşı karşıya kalan metalik transit ürünler ve endüstriyel varlıklar için optimize edilmiştir. Endüstri lideri performansa ve son derece sağlam IP68 yapısına (Ironside Flag ile IP69K'ya kadar) sahip patentli anten tasarımı, en zorlu ortamlarda sorunsuz varlık takibi sağlayan bir kombinasyondur. Ironside ailesi ayrıca vidalar, pop perçinler, endüstriyel yapıştırıcılar ile çeşitli bağlantı yöntemleri sunar. Ironside ailesinin, ATEX uyumlu opsiyonları da mevcuttur.

Confidex Ironside

Confidex Steelwave

Steelwave ailesi, iç ve dış mekan uygulamaları için çeşitli ürünler sunmaktadır. Bu yenilikçi ve dayanıklı ürün ailesi, çeşitli gereksinimlere sahip varlık izleme projelerinin başarılı bir şekilde uygulanmasını sağlayacak çok yönlü bağlantı yöntemleri, küçük ayak izleri, esneklik ve performans sunar.

Confidex Steelwave

Confidex Silverline

Silverline ailesi, zorlu uygulamalar için sektör lideri IP68 sınıfı metal üzeri RFID etiket çözümüdür. Confidex Silverline ailesi, sert etiketlerin metal üzerindeki performansını ve etiketlerin kişiselleştirme kolaylığını birleştirerek RFID kullanımını her zamankinden daha kolay ve verimli hale getirir. Zebra ZT410 Silverline veya ZT411 On-Metal yazıcı ile birlikte, talep üzerine metal üzerine etiketlerin basılması ve kodlanması için kullanımı kolay çözüm sunar. Silverline ailesi, yüksek okuma aralığı ile az yer kaplayan uygulamalar için gereksinimleri karşılamak için global frekans ve çeşitli ürün boyutları ile birlikte gelir.

Confidex Silverline

Confidex Heatwave

Birinci öncelik olarak aşırı güvenilirlikle tasarlanmıştır. Heatwave ailesi, otomotiv boyahanesi dahil endüstriyel uygulamalarda kanıtlanmış güvenilirliğe sahip ısıya dayanıklı RFID etiketlerinin on yıldan fazla bir süredir geliştirilmesinin sonucudur.
Confidex Heatwave

Confidex Carrier

Confidex Carrier ailesi, özellikle plastik transit ürün takibi için tasarlanmıştır. Tüm ürünler, plastik yüzeyler üzerindeki güçlü tutuşlarını korurken yıkama işlemlerine dayanabilir. Etiketler, standart RFID yazıcılarla basılabilir ve kodlanabilir veya önceden kişiselleştirilmiş olarak sipariş edilebilir.

Confidex Carrier

Confidex Cruiser

Confidex Cruiser ailesi, Otomatik Araç Tanıma (AVI) ve Elektronik Araç Tescil (EVR) uygulamaları için tasarlanmıştır. Etiketler, kurcalamaya karşı korumalı kalarak, değişen hava koşullarına ve yıkama işlemlerine dayanabilir. Confidex ayrıca müşteri ihtiyaçlarına göre tamamen kişiselleştirilmiş Cruiser ürünleri sunar.

Confidex Cruiser

Confidex Go

Confidex Go ürünleri, maliyet verimliliği göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Tüm açılardan okuma, çevre dostu kağıt tabanlı yapı, VDA uyumluluğu veya yüksek sıvı içerikli malları etiketleme gibi benzersiz özellikler gerektiren hızlı ve güvenilir lojistik uygulamaları için tercih edilen seçenektir.

Confidex Go

Confidex Viking

Confidex Viking ™ Bluetooth® Düşük Enerjili (BLE) Endüstriyel Beacon çevresel verileri yakalamak için isteğe bağlı sensörlerle varlıkların ve insanların konumunu izler. Confidex Viking ™ BLE Beacon varlık yönetimi ve izleme alanında pasif RFID'ye katılıyor. Pil ömrü ve iyileştirilmiş işlevselliğe karşı maliyette avantaj sağlayan yeni bir izleme yolu. Confidex, Viking ürün ailesini, gerçek zamanlı konum ve koşullandırma görünürlüğü elde etmek için endüstriyel, iç ve dış mekan, varlık izleme için çıtayı yükselten modüler bir BLE beacon ailesi olarak tasarladı.

Confidex Viking