Top

ENVIRONICS Uygulamalı Bilimler A.Ş; Amerikalı vibrasyon analiz donanımları üreticisi Connection Technology Center Inc. (CTC) Türkiye Exclusive Distribütörü olarak faaliyet göstermektedir.

Connection Technology Center Inc. –CTC–; kablolu ve kablosuz ivmeölçerler (akselerometre), su-altı, yüksek sıcaklık, tehlikeli ortam (ATEX) gibi ektrem koşullar için geliştirilmiş ivmeölçerler, ultrasound akselerometreler, Ar&Ge faaliyetleri için tasarlanmış test ivmeölçerleri, vibrasyon sensör kabloları ve konektörleri, sıcaklık sensörleri, switch kutuları gibi vibrasyon analiz donanımları geliştirmekte ve üretmektedir.

Ürünlerimizi incelemek için www.environics.com.tr/ctc veya www.ctconline.com internet sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Connection Technology Center

CTC Vibration Analysis Hardware

İvmeölçer ve titreşim analiz ürünlerimizin, sektördeki en yüksek kalitede olduğunu düşünüyoruz. Bu nedenle, gönderdiğimiz her bir ürün için en kapsamlı garantiyi sunuyoruz.

PRO Protection & Reliability Instruments

PRO Serisi, titreşim verilerine kolay erişim sağlarken, kritik ekipmanların 7/24 takibini basitleştirmek için çözümler sunar.

TMP Test & Measurement Products

Araştırma ve geliştirme amaçlı kullanılan titreşim analiz donanımları serisidir. İvmeölçerler ve vibrasyon analiz donanımlarımız, en kapsamlı garantiler ile desteklenmektedir.