Top
Deplasman Sensörleri

Deplasman Sensörleri

Connection Technology Center Inc., sizlerin tanıdığı adı ile CTC®; merkezi Amerika’nın New York eyaletinde bulunan ve 1994 yılından beri vibrasyon analiz donanımları üreten bir aile şirketidir. ENVIRONICS Uygulamalı Bilimler A.Ş, CTC® Türkiye Ana Distribütörü olarak faaliyet göstermektedir.

CTC®’nin deplasman sensörü serisi olan PRO Line®, verilere kolay erişim sağlarken kritik makine ve uygulamalarınızın 7/24 korumasını sağlamak için en dayanıklı ve en güvenilir endüstriyel deplasman sensörü çözümlerini sunar.

Deplasman Sensörleri Devam1
Deplasman Sensörleri Devam2

PRO Proximity Prob setleri, en zorlu endüstriyel koşullarda kritik makinelerinizin şaft titreşimi, yer değiştirmesi, sıcaklığı, basıncı, akışı, hızı ve dönen makinelerin genel titreşiminin ölçümü için endüstrinin en kaliteli çözümleridir.

Bir donanım üreticisi olarak, en iyi yaptığımız şeye bağlı kalmaktan gurur duyuyoruz; standart durum izleme yazılımları ile uyumlu en iyi, en dayanıklı donanımları sağlamak.

Deplasman Sensörleri Devam3
Deplasman Sensörleri Devam4

PRO Line Proximity Prob Sürücüleri, sahada taşınabilir veri erişimi için tamamen yalıtılmış bir BNC sunan piyasadaki tek sürücüdür.

ENVIRONICS Uygulamalı Bilimler A.Ş, CTC Türkiye Ana Distribütörü’dür.