Top
Yağ Analizi

Yağ Analizi

ONLINE YAĞ KALİTESİ ANALİZ SENSÖRÜmüz sayesinde, endüstriyel ekipman operatörlerine ve üreticilerine, artan güvenilirlik çözümleri sunarken, işletme maliyetlerinizde önemli ve sürekli düşüşler sağlıyoruz.

FSH™ teknolojimiz, ultra hassas (% 0.01) elektro-kimyasal yağ analizi kabiliyeti ve gelişmiş veri analitiği sayesinde yağdaki tüm aşınma ve kirleticileri (metal partiküller, yağ içinde su, yağ içinde farklı yağ türü, yağ içinde yakıt) online olarak tespit eder, ölçer, analiz eder ve ekipmanınızın sağlık durumu hakkında güvenilir bilgi sağlar.

Online yağ kalitesi analiz sensörlerimiz, her türlü endüstriyel ekipman üzerinde ve her türlü yağın izlenmesinde kullanılabilmektedir. Sensörlerimiz kullanım yerine monte edilmeden önce, sisteminizde kullandığınız yağın "kullanılmamış" hali ile kalibre edilmektedir.

Sonrasında sensörümüz, sirküle eden yağ ile sürekli temasta olacak şekilde, ekipman üzerinde uygun herhangi bir noktaya yerleştirilir. Yağınızın kalitesini dilediğiniz uygun noktaya monte ettiğiniz gösterge panellerimiz üzerinden izleyebilir, cep telefonunuza indirdiğiniz uygulamamız sayesinde uzaktan takip edebilirsiniz.
Yağ Analizi Devamı1
Yağ Analizi Devamı2
Dinamik Bakım Optimizasyonu (DMO™), gelişmiş zamanlama bildirimi ile ekipmanınızın tam olarak ne zaman bakıma ihtiyacı olduğunu size söyler. Böylece, gereksiz bakımın ortadan kaldırılmasını ve daha verimli planlama yapılmasını sağlayarak bakım maliyetlerinizi ve israfı %30'un üzerinde azaltır.

Gelişmiş Arıza Tespiti (AFD™), arızalara ve verimliliğin düşmesine neden olacak, ilerlemekte olan ancak henüz görünmeyen hasarları algılar ve sizi uyarır.

FSH™teknolojisi, her şeyin görüldüğü ve hiçbir şeyin gözden kaçırılmadığı eksiksiz bir bütünsel ekipman izleme çözümüdür.

ENVIRONICS Uygulamalı Bilimler A.Ş, Tan Delta Systems Ltd. Türkiye Ana Distribütörü’dür.