Top
Hakkımızda

Hakkımızda

ENVIRONICS Uygulamalı Bilimler A.Ş, sinyal işleme (signal processing) alanında uzman akademisyenler tarafından, Namık Kemal Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi bünyesinde, 2019 yılında kurulmuştur.

Şirketimizin faaliyet konusu mühendislik alanında araştırma ve deneysel geliştirme çalışmaları, faaliyet alanlarımız ise kestirimci bakım teknolojilerine yönelik ürün geliştirme, ürün ve hizmet satışı ile, eğitim ve danışmanlık hizmetleridir.

Şirketimiz, üretim sanayiinde gösterdiği faaliyetlerin yanı sıra, ar-ge ve akademik danışmanlık hizmetleri yolu ile savunma sanayimizin önde gelen firmalarıyla sinyal analizi, döner ekipman geliştirme projeleri ve kestirimci bakım konularında ortak çalışmalar yürütmektedir.

Firmamız, T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı projeleri ile, vibrasyon, akustik ve ultrases alanında geliştirdiği yazılım ve donanımların global satışını yaptığı gibi, yurtdışında yerleşik kestirimci bakım teknolojileri geliştiren şirketlerin ise Türkiye ana distribütörlüklerini üstlenmiştir.