Top
Hakkımızda

Hakkımızda

ENVIRONICS Uygulamalı Bilimler A.Ş, Endüstri 4.0 alanında akademik araştırmalar sonucu ortaya çıkarılan, katma değeri yüksek ileri mühendislik bilgi birikimi ve teknolojilerini; üretim sanayisi için uygulanabilir ve erişilebilir ürünler haline getirmek amacı ile faaliyet göstermektedir.

Şirket merkezimiz Teknoloji Geliştirme Bölgesi içerisinde bulunmakta olup, ürün ve hizmetlerimiz; T.C Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı bünyesinde yürütülen Ar&Ge projeleri neticesinde geliştirilmekte ve üretilmektedir.

Multi-disipliner bir araştırma geliştirme şirketi olan ENVIRONICS Uygulamalı Bilimler A.Ş’de uzmanlıklarımız; sinyal analizi (vibrasyon, akustik, ultrases), IIoT (endüstriyel nesnelerin interneti) platformları ve kablosuz haberleşme (Bluetooth Low Energy – BLE) teknolojileridir.

VizyonumuzGeliştirdiğimiz ürünler ile, Türkiye’nin  yüksek teknolojili ürünler ihraç eden ülkeler arasında anılmasına katkı sağlamak.

MisyonumuzEndüstri 4.0 kapsamındaki katma değeri yüksek, ileri mühendislik ürün ve çözümlerinin; yerli ve milli üretimlerinin gerçekleştirilmesi veya teknoloji transferi kapsamında millileştirilerek, üretim sanayisinin kullanımına sunulmasıdır.

Kalite Politikamız


Environics Uygulamalı Bilimler A.Ş. olarak hedefimiz; akademik araştırmalar tarafından açığa çıkarılan teknolojik gelişmeleri, multidisipliner bir çerçevede ele alarak, üretim sanayisinin hizmetine sunulabileceğimiz ürün ve çözümlere dönüştürmektir.

Bu amaçla çalışırken, aşağıdaki prensiplere göre hareket edeceğimizi taahhüt ederiz:

  • Yenilikçi yaklaşım ve girişimleri her zaman teşvik edeceğimizi
  • Sunduğumuz tüm ürün ve teknolojilerin, akademik temeller ve bilimsel dayanaklar esas alınarak geliştirileceği
  • Sizlerin ihtiyaçlarını gözeterek geliştirdiğimiz ürün ve teknolojilerin, bu ihtiyaçlara cevap verebilecek en uygulanabilir çözümler olabilmesi adına, sürekli iyileştirme içerisinde olacağımızı
  • Sunduğumuz ürün ve teknolojilerde, önceliğimizin daima müşteri memnuniyeti olacağını